2021–2022 m. m. pasiekimai

MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ PASIEKIMAI Lapkričio 18 d. progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė įteikė padėkas mokiniams ir mokytojams, garsinantiems progimnazijos vardą. Už dalyvavimą tarptautinėje kampanijoje „Mažiau šiukšlink“ organizatorių sertifikatai įteikti 5c, 7a, 7d klasių atstovams bei biologijos mokytojai Jūratei Fridrikienei ir anglų kalbos mokytojai Daivai Valantei. Už dalyvavimą projekte „Europos sporto savaitė 2021“ ir puikų programos „BEAC TIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU“ įgyvendinimą organizatorių padėka įteikta šokio mokytojai Vilmai Slivskienei.Padėkos įteiktos nacionalinio projekto „Mokyklos eina“ progimnazijos spalio 18–24 d. savaitės iššūkio lyderiams: 5–6 kl. grupėje – 5b kl. mokinei Saulei Grinkevičiūtei, 7–8 kl. grupėje – 8a kl. mokiniui Andriui Borusui; spalio 11–17 d. savaitės lyderiams: 5–6 kl. grupėje – 6c kl. mokiniui Žygimantui Nideriui, 7–8 kl. grupėje – 8a kl. mokiniui Andriui Borusui. Projekto iniciatoriai – fizinio ugdymo mokytojai: Birutė Pėčelienė, Vilma Liupšienė, Renatas Kateiva.Sveikiname ir didžiuojamės!
3996 lankytojai aplankė iš viso 14 lankytojai aplankė šiandien