2020–2021 m.m. pasiekimai

Vasario mėnesį Mažeikių moksleivių namai organizavo rajoninį konkursą „Piešinys Valentinui 2021“. Jame mūsų progimnazijos mokinių kompiuteriniai piešiniai buvo puikiai įvertinti.Rajoninio konkurso „Piešinys Valentinui 2021“ nugalėtojai:III–V klasėsI vieta: Urtė Pupšytė, 5 b kl. (mokytoja V. Jaroščukienė)II vieta: Urtė Tumavičiūtė, 5 a kl. (mokytoja D. Prokopčukienė)III vieta: Evelina Rojūtė, 5 d kl., Martynas Šaulys, 5 d kl. (mokytoja D. Prokopčukienė)VI–X klasėsII vieta: Aistrė Bušmaitė, 6 a kl., Karolis Kontutis 7 b kl. (mokytoja V. Jaroščukienė)III vieta: Titas Šadauskas, 6 a kl. (mokytoja D. Prokopčukienė)Nominuoti šie mokiniai:Eivė Baltrušaitytė, 5 b kl. – už piešinio minties originalumą,Anastasija Suzdaleva, 7 b kl. – už Valentino temos pateikimo originalumą,Austėja Kučkaitė, 5 a kl. – už piešinio žaismingumą,Saulė Davydauskytė, 7 a kl. – už piešinio rožinę grafiką,Ieva Bartušytė, 5 a kl. – už minties originalumą (mokytoja V. Jaroščukienė).Goda Mockutė, 6 a kl. – už piešinio širdies simboliką,Pijus Vitkevičius, 5 a kl. – už grafinį išpildymą (mokytoja D. Prokopčukienė).Sveikiname nugalėtojus!
5118 lankytojai aplankė iš viso 5 lankytojai aplankė šiandien