2020–2021 m.m. pasiekimai

Lapkričio pabaigoje Mažeikių Kalnėnų progimnazijos „Įdomiosios istorijos“ būrelio mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame žaidimų kūrimo konkurse. Šiemet konkursui pateikti buvo net du skirtingi žaidimai. Septintokai kūrė žaidimą „Šaulys – tautos karys“, o penktokai – „Įvykiai, pakeitę Lietuvą“. Visi dalyviai ir juos ruošusi mokytoja Simona Batakytė-Levinienė apdovanoti padėkos raštais ir kuprinėmis.Sveikiname 5d klasės mokinius Emiliją Narmontaitę, Ugnę Jakutytę, Martyną Šaulį, Darių Laucevičių, Gabrielių Aganin, Justę Klemenytę, Vanesą Perminaitę, Arną Žadeikį bei 7c klasės mokinius Sofi, Paulą ir Markų Saloum, Vasarę Vasiljevaitę, Luką Sutkevičių, Adriją Arlauskaitę, Robertą Borusevičių, Austėją Svobutaitę bei Rugilę Gabalytę. Linkime nepristigti kūrybos ateities projektuose!
5120 lankytojai aplankė iš viso 7 lankytojai aplankė šiandien