2020–2021 m.m. pasiekimai

Mažeikių Kalnėnų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės moksleiviai rugsėjo 25 d.–spalio 27 d. dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Saugesnis internetas: draugiskasinternetas.lt III“ piešinių konkurse „Internetas“, kurio tikslas – atskleisti moksleivių įsivaizdavimą, kas yra internetas, kokias emocijas jis kelia, su kuo asocijuojasi – pasirodė puikiai. Konkurse dalyvavo 6–13 metų moksleiviai iš visos Lietuvos. Atsiųsta 380 piešinių iš 51 Lietuvos mokyklos. Tarp 60 geriausiai įvertintų piešinių šalyje ir trys mūsų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės moksleiviai. Rusnės Puzinaitės piešinys įvertintas laureato diplomu, o Paulinai Prašukaitei ir Urtei Sušinskytei įteikti paskatinamieji prizai. Sveikinimai priešmokyklinukėms!
5315 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien