Šių metų pirmąjį pusmetį aštuntų klasių mokiniai dalyvavo mokymų ciklo „Kritinio mąstymo ugdymas per klimato kaitos ne(teisingumo) procesų analizę“ projekte. Patyriminio mokymo(si) dirbtuves organizavo VšĮ „Diversity Development Group“ lektoriai Jogaila Vaitekaitis, Akvilė Kriščiūnaitė, LRT radijo žurnalistė, laidų „Radijo dokumentika“ ir „Vienkartinė planeta“ vedėja, žurnalistė Vaida Pilibaitytė ir antropologė, žurnalistikos erdvės NARA dokumentinių garso pasakojimų autorė ir fotografė Martyna Šulskutė. Unikalus projektas lygiagrečiai organizuotas tik keturiose šalies mokyklose (Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje (kaip partnerius priėmėme Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokinius), Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje, Alytaus Putinų gimnazijoje, Utenos „Saulės“ gimnazijoje). Mokiniai rinko medžiagą žurnalistikos erdvės NARA, kurioje nagrinėjami esminiai visuomenės procesai, radijo laidai.
5917 lankytojai aplankė iš viso 7 lankytojai aplankė šiandien