Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų būrelis, bendradarbiaudami su Klaipėdos „Medeinės“ mokykla, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija 2022 m. vasario 15 d. – balandžio 15 d. organizavo tarptautinį projektą „Draugystės pynė. Mažųjų abėcėlė“. Jame dalyvavo 18 Kalnėnų progimnazijos 1–7 kl. mokinių: Projektui jie kūrė raidžių trafaretus ir spalvines variacijas. Visi dalyviai apdovanoti organizatorių padėkomis. Projekte dalyvavo Elijus Karnatovas (1a kl.), Viltė Viršilaitė (1b kl.), Aironas Brazdauskas (3c kl.), Austėja Litvinaitė (3d kl.), Matas Montrimas (4b kl.), Maksim Clopotnikov (4d kl.), Kamilė Stonkutė (4d kl.), Domantas Stonkus (4d kl.), Paulina Mongirdaitė (5a kl.), Gabrielė Stepanenko (5a kl.), Lukas Kupliauskas (5b kl.), Kristupas Kašėta (5c kl.), Mėja Savickytė (5c kl.), Matas Miečius (5e kl.), Eimantas Velžis (5e kl.), Egidijus Gineitis (6a kl.), Tomas Kulikauskas (6c kl.), Justinas Šatkus (7c kl.). Mokinius ruošė logopedė Gražina Klovienė, specialioji pedagogė Inga Gailevičienė ir psichologo asistentė Daiva Gerikienė. Ačiū Jums!
5883 lankytojai aplankė iš viso 9 lankytojai aplankė šiandien