Spalio 8 dieną Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje pagal projektą „Valgyk protingai“ lankėsi lektorė Sigita Kriaučiūnienė – Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė. Ji skaitė paskaitą 8 klasių mokiniams „Sveika gyvensena – kelias į laisvę ir nepriklausomybę“. Remdamasi savo asmenine patirtimi ir mokslininkų tyrimais, lektorė pasakojo apie šių dienų mitybos aktualijas, kurie produktai yra nuodingi ir pavojingi sveikatai, ko labiausiai reikėtų vengti norint būti sveikiems ir ką valgyti; kaip pasirinkti produktus, kaip maitintis, kad organizmas gautų naudingų medžiagų. „Pietų suvalgykite nedaug, vakarienės – dar mažiau, o būtų dar geriau, jeigu miegoti eitumėte visai nevakarieniavę“ ( Franklinas).
5562 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien