Mokinių maitinimas

Valgiaraščio vertinimo pažyma

Valgiaraštis

Programos vaikams

2009 m. rugsėjo 1 d. Kalnėnų vidurinė mokykla pradėjo dalyvauti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros organizuojamoje programoje  „Pienas vaikams“, o nuo  2010 m. gruodžio mėnesio –  programoje „Vaisiai mokykloms“. Abi šios programos, kurios yra remiamos Europos Sąjungos ir nacionalinės paramos lėšomis, vykdomos iki šiol.

Priešmokyklinės grupės ir I–IV klasių mokiniams vaisiai (NKP obuoliai) dalijami 3–4 kartus per mėnesį, o pieno produktai  (ekologiškas 2,5 proc. riebumo pienas  „Bios“ ) dalijamas nemokamai  4 kartus per mėnesį po  200 ml.

Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrai  keičiant teikiamų produktų asortimentą, jis keičiamas ir mūsų mokykloje.

10508 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien