Valgykla

Valgyklos valgiaraštis 2016-2017 m.m.

Programos vaikams

2009 m. rugsėjo 1 d. Kalnėnų vidurinės mokykla pradėjo dalyvauti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros organizuojamoje programoje  „Pienas vaikams“, o nuo  2010 m. gruodžio mėnesio –  programoje „Vaisiai mokykloms“. Abi šios programos, kurios yra remiamos Europos Sąjungos ir nacionalinės paramos lėšomis, vykdomos iki šiol.

Priešmokyklinės grupės ir I-IV klasių mokiniams vaisiai (NKP obuoliai) dalijami 3-4 kartus per mėnesį, o pieno produktai  (ekologiškas 2,5 proc. riebumo pienas  „Bios“ ) dalijamas nemokamai  4 kartus per mėnesį po  200 ml.

Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrai  keičiant teikiamų produktų asortimentą, jis keičiamas ir mūsų mokykloje.

7147 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien