2018 15 vasario

Vasario 15 dieną visa Mažeikių Kalnėnų mokyklos bendruomenė  šventė  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-ąsias metines. Mokyklos kieme susirinko administracijos atstovai, mokytojai ir  mokiniai, pasipuošę tautine atributika.

Į susirinkusiuosius su sveikinimo žodžiais  kreipėsi mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė ir mokyklos kapelionas kunigas Klemensas Jaraminas linkėdami,  kad vienas kitam perduotume išdidžios nepriklausomybės jausmą, jausmą tautos, kuri turi ir puoselėja tvirtas vertybes ir žino savo stipriąsias puses. Jausmingai ir jautriai skambėjo mokinių deklamuojamos eilės, skirtos Lietuvai.

Renginio pabaigoje mokiniai  sustojo ratu aplink visą mokyklą laikydami rankose vėliavos spalvomis išmargintus popierinius  tautinius ornamentus.

120 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien