2020 29 birželio

Kovo 4 dieną 79 Kalnėnų progimnazijos mokiniai dalyvavo užsienio kalbų Kengūra 2020 konkurse.
Rusų kalbos auksiniais diplomais buvo apdovanoti 8a kl. mokiniai I. Poležajev ir D. Samarin (mokytoja V. Semčenkienė).
7d kl. mokinys A. Gandzijev apdovanotas auksiniu diplomu už puikiai atliktas vokiečių kalbos užduotis (mokokytoja Z. Gedrimienė).
Anglų kalbos auksinius diplomus pelnė 11 mokinių: 6a kl. mokinys H. Pogojus, 6c kl.– V. Gedvilaitė (mokytoja J. Slančiauskienė), 6d kl. – D. Petrikaitė (mok. R. Stonkuvienė), 7a kl.– K. Kazbaravičius (mok. O. Pileckienė), 7a kl. – G. Stanytė, P. Skudikytė (mok. J. Slančiauskienė), 7c kl. – E. Laugžemis (mok. O. Pileckienė), 8c kl. – A.Valaitis, 8d kl. – J. Klevčkaitė ir A. Jasinskaja (mok. J. Slančiauskienė), 8d kl. – S. Petrulevičiūtė (mok. R. Stonkuvienė). Sidabriniais diplomais apdovanoti 7 mokiniai: 5a kl. mokinė G. Balytė (mok. J. Slančiauskienė), 5b kl. – V. Jasmontaitė (mok. R. Stonkuvienė), 6a kl. – T. Purkėnas (mok. J. Slančiauskienė), 6c kl. – V. Vasiljevaitė , 7a kl. – D. Erlickis, 7c kl. – R. Stasiulis, 8c kl. – T. Fabijanskas (mok. O. Pileckienė). Oranžniai diplomai atiteko 5d kl. mokiniui D. Raudžiui, 6c kl. – P. Saloum, S. Saloum (mok. O. Pileckienė), 6a kl. – A. Stasiukaitytei, 8b kl. – N. Vilkui (mok. J. Slančiauskienė). Likusieji mokiniai už dalyvavimą apdovanoti padėkomis.
Taip pat konkurse dalyvavo ir 25 pradinių klasių mokiniai. Auksiniais diplomais apdovanoti 4c kl. mokinys M. Jonikas, 4a kl. – G. Plaipa, P. Pusvaškytė, U. Katarskytė, 4b kl. – T. V. Bauer (mok. E. Piilberg). Laimėti 4 sidabriniai diplomai 3b kl. – M. Balsys, 4a kl. – S. Bakytė, 4b kl. – E. Zamauskas, 4c kl. – A. Velikonis (mok. N. Surplienė).
Užsienio kalbų mokytojos labai džiaugiasi pasiekimais, sveikina ir dėkoja dalyvavusiems mokiniams.