2019 gegužės 28
Pasiekimai

Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ aktyviai dalyvauja jau daugiau kaip 10 metų. Kiekvienais metais nemažas būrys mokinių tampa šio konkurso nugalėtojais, yra apdovanojami asmeninėmis dovanėlėmis bei gauna Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo padėkos raštus. Dvejus metus iš eilės už geriausiai įvertintas iliustracijas dvi mūsų mokyklos mokinės turėjo galimybę pabuvoti užsienio šalyse. Pastaruosius trejus metus Vaikų kūrybinis iniciatyvos fondas išleidžia knygą almanachą, kuriame išspausdinti geriausi respublikos vaikų vertimai ir iliustracijos. Paskatinti dailės mokytojos Ramintos Lupeikienės šiais metais norą iliustruoti pasirinktą tekstą pareiškė net 38 mokiniai, iš kurių 17 tapo laureatais. Tai Augustė Lukšaitė, 5c kl.; Anastasija Suzdaleva ir Augustė Daščioraitė iš 5b kl.; Brigita Muniūtė, Gintarė Stanytė ir Kevinas Kazbaravičius iš 6a kl.; Gustė Bucevičiūtė ir Lucija Lukauskaitė iš 6c kl.; Adrija Kiazimovaitė, 7b kl; Karina Tarutytė, Skirmantė Danieliūtė ir Viltė Remeikaitė iš 7e kl.; Liucija Agnietė Nagytė ir Vilda Najulytė, 7c kl.; Oksana Iščenko iš 8c kl. bei Beatričė Balzerytė ir Luka Malūkaitė iš 8d kl.
Sveikiname jaunuosius iliustratorius, kurie nusprendė dalyvauti 2019 metų respublikiniame projekte – konkurse „Tavo žvilgsnis“.