2020 27 sausio

2020 m. sausio 24 d. Kalnėnų progimnazijoje vyko tradicinis 5–8 klasių mokinių  meninio skaitymo konkursas „Lietuviško žodžio galia“. Šįkart jame dalyvavo net 21 mokinys. Renginį vedė aštuntokai: Vytautė Kaminskaitė ir Gabrielius Skerstonas.

Komisija, vadovaujama progimnazijos direktorės Reginos Arbatauskienės, nusprendė I vietą skirti Ramunei Dulinskytei (7a), Liucijai Agnietei Nagytei (8c) – mergaitėms pasiruošti konkursui padėjo mokytoja Daiva Misevičienė – bei 8a klasės mokiniui Damir Samarin (mokytoja Liudmila Andrijauskienė). Šie mokiniai dalyvaus rajono 5-8 klasių mokinių  meninio skaitymo konkurse, kuris vyks mūsų progimnazijoje. Taip pat buvo skirtos dvi II vietos: 6c klasės mokiniui Lukui Sutkevičiui (mokytoja Edita Jagminienė) bei 7a klasės mokinei Gintarei Stanytei (mokytoja Daiva Misevičienė). III vietą laimėjo 5c klasės mokinė Dominyka Grigaitė (mokytoja Loreta Gedvilienė).

Dėkojame visiems gerai pasirodžiusiems konkurso dalyviams.