2018 lapkričio 19
Minėjimai, Renginiai

Šimtmečio programavimo valanda

Lapkričio 19 d. mokykloje lankėsi buvęs mūsų mokyklos mokinys UAB įmonės ,,TeleSoftas” savininkas ir direktorius Algirdas Stonys. Jo komanda pristatė įmonės Kaune ir jos padalinių JAV, Šveicarijoje, Skandinavijos šalyse įkūrimo istoriją ir veiklas. Projektą ,,Šimtmečio programavimo valanda” įmonė skiria Lietuvos valstybės Nepriklausomybės 100-mečiui ir per 2018 metus žada aplankyti 100 Lietuvos mokyklų. Mentorių komanda vieną pamoką praleido kalbėdami apie technologijų pasaulį, išradimus, sukurtus Lietuvoje ir pasaulyje. Kitą pamoką jie kartu su aštuntų klasių mokiniais sprendė bit&Byte specialiai Lietuvos šimtmečiui sukurtas programavimo užduotis.

,,Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybę, švęsdami ir šviesdami ATEITĮ – imamės mūsų visų bendros atsakomybės užauginti drąsius, kūrybiškus ir technologiškai  raštingus ateities kolegas”, – sakė Algirdas Stonys.