2019 8 spalio
Veiklos

2019 m. spalio 7 dieną pirmų klasių mokiniai mokyklos aktų salėje susitiko su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Audrone Jurdonaite-Ostrauskiene. Vaiko aplinka turi būti saugi visur – namuose, mokykloje, gatvėje. Pareigūnė supažindino vaikus su pagrindinėmis saugaus eismo taisyklėmis. Jiems labai patiko animaciniai filmukai, jų aptarimai bei pareigūnės Audronės saugaus eismo taisyklių paaiškinimai. Pakartoję taisykles, vaikai bus saugesni gatvėse rudenį ir žiemą tamsiu paros metu eidami iš namų į mokyklą ar iš jos į namus. Dėkojame bendruomenės pareigūnei Audronei Jurdonaitei-Ostrauskienei už nuoširdų bendradarbiavimą.