2020 15 vasario
Veiklos

Vasario 10-15 dienomis  Kalnėnų progimnazijos mokiniai dalyvavo kampanijoje ,,Saugesnio interneto savaitė 2020“. Šių metų šūkis – „KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU“. Saugesnio interneto diena siekiama kurti SAUGESNĮ IR GERESNĮ INTERNETĄ, kur kiekvienas privalo technologijas naudoti atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai. Kampanijos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis

Šią savaitę, etikos pamokų metu, 5-8 klasių mokiniai kūrė saugaus ir draugiško interneto plakatus, prisiminė ir analizavo pavojus, kylančius internetinėje erdvėje, savo žinias tikrinosi žaisdami kahoot žaidimą „Ar esi saugus internete?“. Klasių valandėlių metu mokiniai kalbėjo apie saugumą internete. Psichologės D. Gerikienės iniciatyva mokiniai sprendė testus ir gilino savo žinias saugesnio interneto tema.

Saugesnio interneto savaitė leido mokiniams susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje, suvokti, kad internetas – tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti naudingas mokantis ar kuriant.