2018 8 birželio

Birželio 8 dieną Plungės kultūros centre vyko XVIII-ojo jaunųjų menininkų sąjūdžio Žemaitijoje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“ konkurso uždarymas. Jaunųjų menininkų sąjūdžio tikslas – kreipti vaikų ir paauglių kūrybinę veiklą tautodailės tradicijų linkme, atskleisti talentingiausius, pagerbti unikalaus žemaičių skulptoriaus Stanislovo Riaubos atminimą. 84 jaunieji menininkai žiūrovams ir vertinimo komisijai pateikė 350 kūrinių. Darbus vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkas Jonas Rudzinskas apdovanojo keturis geriausius skirtingų meno kategorijų atstovus.

Geriausios grafikės apdovanojimas buvo įteiktas mūsų mokyklos 6c klasės mokinei Liucijai Agnietei Nagytei. Komisijos nariai negailėjo Liucijai gražių žodžių, įvardindami jos darbus kaip ypatingus, turinčius konceptualias idėjas. Dalyvauti konkurse mokinę paskatino dailės mokytoja Raminta Lupeikienė.