2020 17 vasario

Vasario 12 d. progimnazijoje vyko rajoninis 4-ų klasių mokinių protų mūšis „Graži mūsų Lietuva“, skirtas UNESCO Pasaulio paveldo Lietuvoje metams paminėti. Konkurse dalyvavo „Vyturio“, „Žiburėlio“, K. Jagmino pradinių mokyklų, Pavasario pagrindinės mokyklos bei  „Ventos“  ir Kalnėnų progimnazijų mokinių komandos. Renginys prasidėjo komandų prisistatymu. Protų mūšį sudarė 3 turai ir užduotis kapitonams. Mokiniams teko galvas pasukti skaičiuojant matematinius uždavinius, teisingai įrašant žodžius, klaidžiojant po Lietuvos vietoves ir prisimenant jos istoriją, vardinant UNESCO Pasaulio paveldo  objektus Lietuvoje. Geriausiai sekėsi mokyklos šeimininkams – Kalnėnų progimnazijos mokinių komandai. Jie laimėjo I vietą ir pagrindinį prizą – pelėdos (išminties simbolio) suvenyrą. II vietą užėmė „Ventos“ progimnazijos, III vietą – Pavasario pagrindinės mokyklos mokinių komandos.

Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, saldžiais prizais ir vaišinosi gardžiais ledais. Tikimės, kad šis konkursas  taps gražia tradicija.