2018 spalio 26
Renginiai

Paskutinę spalio savaitę mokykloje vyko labai laukiama šventė – penktokų Krikštynos, simbolizuojančios buvusių pradinukų įšventinimą į  pagrindinės mokyklos mokinius. Jas, žinoma, rengė aštuntokai – vyriausieji mokyklos mokiniai.

Kiekvieną dieną 5-ų klasių atstovai gavo netradicines užduotis, kurias turėjo atlikti visa klasė: surasti pačią gražiausią vietą mokykloje ar jos teritorijoje ir kuo įdomiau nusifotografuoti, sužinoti  ir užrašyti 3 vardus žmonių, kurie rūpinasi, kad mokykloje būtų švaru ir daug kitų užduočių.

Labiausiai penktokams patiko ieškoti mokykloje pasislėpusių  veikėjų – princesių, klouno, vienuolių.

Išlaikę visus skirtus išbandymus ir atlikę  užduotis,  penktokai tapo pilnaverčiais vyresniųjų klasių mokiniais.