2019 15 lapkričio
Veiklos

Lapkričio  15 dieną  penktokai pagaliau sulaukė krikštynų. Šventė prasidėjo vos nuskambėjus skambučiui į pirmą pamoką. Jau spėjusius į darbą įnikti penktokus sutrukdė aštuntokai, kurie buvo pavadinti krikštatėviais. Pertraukų metu gauti  laiškai su užduotimis  vienijo ir subūrė klases  sprendimams ir atsakymams rasti. Atlikę visas skirtas užduotis, penktokai salėje susipažino su graikų mitologijos deivėmis ir dievais, kurie kvietė mokinius pažinti draugystę, tiesą, išmintį, grožį, sveikatą ir viltį. Penktokai  nuotaikingai šoko ir žaidė draugystės žaidimus. Šventės pabaigoje visi iškilmingai  pakartojo priesaikos žodžius ir  tapo pilnateisiais mokiniais.

Krikštynų „ceremonijos“ metu buvo smagu matyti tiek rimtus, tiek šypsenų kupinus  veidus bei su atsidavimu vykdomas užduotis. Sveikiname penktokus tapus  Kalnėnų progimnazijos mokinių bendruomenės dalimi!