2018 1 gruodžio
Veiklos

Gruodžio 1 d. pažymėta Pasaulinė AIDS diena, ji Lietuvoje minima jau 30 kartą.   Pasaulinei AIDS dienai paminėti š. m. gruodžio 3 dieną mokykloje vyko protmūšis – ,,AIDS: geriau žinoti 18“. Dalyvavo keturios 8-ų  klasių mokinių  komandos. Mokiniai šauniai ir išradingai  atsakinėjo į pateiktus klausimus. Už dalyvavimą Pasaulinės AIDS dienos iniciatyvoje komandoms įteiktos ULAC centro padėkos.

8b klasės mokinės  Skaistė Intaitė, Rugilė Čekytė, Ieva Jančiauskytė, Gabrielė Jakavickaitė lapkričio 28d. dalyvavo diskusijoje „Miestas be narkotikų – mano iniciatyvos“, kurią organizavo Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras drauge su Mažeikių narkotikų kontrolės komisija. „Ventos“ progimnazijos salėje buvo  susirinkę dvylikos rajono mokyklų atstovai .

8b klasės mokinės teikė įdomias ir naudingas iniciatyvas psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai ir  buvo apdovanotos padėkos raštais.