2020 16 sausio

Sausio 16 dieną 5a klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Jagminiene lankėsi Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia mokiniams vyko literatūros pamoka ,,Pasaka teatro dėžutėje ,,Kamišibai“. Pamokos pradžioje vyresnioji bibliotekininkė edukacinei veiklai Ingrida Jonušienė pristatė teatro dėžutę. Penktokams tai buvo pirmasis susitikimas su teatro menu, todėl mokiniai aktyviai dalyvavo patyriminėje veikloje. Dirbdami grupėse, jie kūrė literatūrinės pasakos ,,Eglė žalčių karalienė“ kitokią pabaigą, ją iliustravo. Taigi atlikdami užduotis, Kalnėnų progimnazijos penktokai galėjo dalyvauti ir kaip žiūrovai, ir kaip pasakotojai, ir net kaip autoriai. Įsitikino, jog ,,Kamišibai“ yra puiki priemonė, mokanti vaikus pasakoti, skaityti balsu, piešti ir kurti pasakojimus.