2019 28 sausio

2019 m. sausio 28 dieną Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas, skirtas Žemaitijos metams. Jo pradžioje žemaitišką eilėraštį apie Užgavėnes atliko 6a klasės mokinė Ramunė Dulinskytė, o pats konkursas, be abejo, vyko bendrine lietuvių kalba. Konkurse dalyvavo septyniolika mokinių, tad konkurencija buvo rimta.

Komisija, vadovaujama mokyklos direktorės Reginos Arbatauskienės, skyrė net šešias prizines vietas: III vietą užėmė Lukas Sutkevičius (5c) ir Ugnė Tarasaitytė (8d), II vietą – Gintarė Stanytė (6a)  ir Rugilė Čekytė (8b), o I vietą – Augustė Čeporytė (6a) ir Liucija Agnietė Nagytė (7c). Prizininkus paruošė mokytojos Edita Jagminienė ir Daiva Misevičienė.

Pirmųjų vietų laimėtojos atstovavo mūsų mokyklai 5-8 klasių rajono meninio skaitymo konkurse. Abi dalyvės sulaukė komisijos narių pagyrimų, o Liucija Agnietė Nagytė užėmė III vietą.