2018 23 sausio

2018-01-23 Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko mokyklinis 5–8 klasių meninio skaitymo konkursas „Lietuviais esame mes gimę“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.  Jurgio Zauerveino ir Janinos Degutytės eilėmis apie Lietuvą konkursą pradėjo skaitovų būrelio nariai. Konkurse dalyvavo net 23 meninio žodžio mylėtojai, kuriems pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytojos. Dalyvių palaikyti atėjo draugai, bendraklasiai, tėvai. Dalis mokinių iš 6, 7, 8 klasių meninio skaitymo konkurse dalyvavo jau ne pirmą kartą, tačiau jiems nenusileido ir konkurso naujokai – penktokai. Tad komisijai buvo nelengva nuspręsti, kas mūsų mokyklai atstovaus rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

Komisijos pirmininkė direktorė Regina Arbatauskienė, apibendrindama konkursą, džiaugėsi visais  pasirodymais ir paskelbė nugalėtojus: I vietą laimėjo net trys mokiniai – Dainius Erlickis (5a), Beatričė Virkutytė (6c) ir Liucija Agnietė Nagytė (6c). Mokinius konkursui ruošė mokytoja Daiva Misevičienė. II vietą laimėjo savo kūrybą skaičiusi 8a klasės mokinė Emilija Bubliauskaitė (mokytoja Liudmila Andrijauskienė) ir 7b klasės mokinė Rugilė Čekytė (mokytoja Edita Jagminienė), o III vieta skirta 5a klasės mokinei Ramunei Dulinskytei (mokytoja Daiva Misevičienė). Rajoniniame 5-8 klasių meninio skaitymo konkurse mūsų mokyklai atstovaus visi trys I vietos laimėtojai.