2019 29 kovo
Veiklos

Visą savaitę, kovo 25-29d.,  mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės renginiai.

I-III klasių mokiniai taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius galėjo pademonstruoti Dailyraščio konkurse, ketvirtokai savo žinias parodė rašydami diktantą. Dailyraščio konkurse nugalėjo 1c klasės mokinys Artūras Pocius(mokytoja Nida Gudavičienė), 2d klasės mokinė Gabija Griniūtė (mokytoja Jolanta Budrienė), 3a klasės mokinė Saulė Bakytė (mokytoja Zita Savickienė).

Raštingiausios ketvirtokės 4a klasės mokinė Goda Mockutė ( mokytoja Dalia Senkuvienė) ir 4b klasės mokinė Akvilė Ligeikytė (mokytoja Rasa  Daugėnienė). Jos atstovaus mūsų mokyklai rajone.

Visus renginius vainikavo Meninio skaitymo konkursas „Gražiausi  žodžiai Tau, Žemaitija“, skirtas Žemaitijos metams. Laureatais tapo: 1c klasės mokinė Saulė Bušmaitė (mokytoja Nida Gudavičienė), 2c klasės mokinys Armandas Žadvydas (mokytoja Regina Jazdauskienė), 3c klasės mokinė Kotryna Antanavičiūtė (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 4a klasės mokinė Aistrė Bušmaitė ( mokytoja Dalia Senkuvienė). Aistrė atstovaus mūsų mokyklai ir rajoniniame Skaitovų konkurse.

Ačiū mokiniams ir jų mokytojoms, padėjusioms pasiruošti konkursui.