2018 30 lapkričio

Vėl žiema… Žiemos peizažą ir pačią žiemą daugelis įsivaizduoja skirtingai: vieniems tai – užburta karalystė, kitiems –  mažyčių baltų snaigių šokio stebėjimas,  tretiems – šaltuko kruopščiai raižomų gėlių tapymas. O Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje žiemos pradžia neįsivaizduojama be eglutės įžiebimo.

Tad  šių metų lapkričio 30 dieną visi mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai,  mokyklos administracija rinkosi mokyklos kieme į  Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Tradicinės jaukios mokyklos bendruomenės šventės nekantriai laukė visi mokiniai, nes tai ženklas, kad Kalėdos (gražiausia, ypatingiausia ir šviesiausia šventė) jau čia pat.

Linksmą šventę pradėjo neįprastas nykštukų siautulys pasitinkant visus mokyklos bendruomenės narius. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė visai mokyklos bendruomenei padėkojo už nuveiktus darbus, pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo, kad dosnus Kalėdų Senelis aplankytų visų šeimas. Po ypatingo signalo eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis. Garsūs mokinių plojimai ir kartu atliekama daina kvietė pasidžiaugti artėjančiomis kvapiomis Kalėdomis.

Šį kalėdinės eglutės įžiebimo rytmetį Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai džiaugėsi ir Švietimo ir mokslo ministerijos dovana – mokykla gavo naują mokyklinį autobusą. Palinkėjęs gero bei saugaus kelio, autobusiuką pašventino mokyklos kapelionas Klemensas Jaraminas.

Taigi šis kupinas optimizmo ir džiugios nuotaikos rytmetys mokyklos bendruomenei įsimins ilgam.

164 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien