2017 rugsėjo 22
Projektai, Renginiai

Kasmet rugsėjo 16 – 22 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse yra organizuojama Europos judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir saugoti gamtą. Šią iniciatyvą  palaikė ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo greitajame ėjime,bėgime bei aktyvaus judėjimo užsiėmime.  5-10 klasių mokiniai galėjo išbandyti jėgas važiuodami riedlentėmis, riedučiais, dalyvauti greitajame bei sparčiajame ėjime  ir bėgime. Klasių auklėtojos  per klasės valandėles kalbėjo apie judėjimo naudą sveikatai, nes į mokyklą ateina vis daugiau mokinių, turinčių sveikatos problemų.

Rugsėjo 22 dieną mokykloje vyks Olimpinė diena, kurios metu bus kalbama apie Olimpinių žaidimų istoriją,vasaros ir žiemos olimpines žaidynes, Lietuvos olimpiečius.

Tikimasi, mokiniai, mokinių tėvai atkreips dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, mokiniai  aktyviau  leis laisvalaikį, išmoks atsipalaiduoti po protinio darbo.

« 1 2 »