2018 4 gruodžio
Veiklos

Lapkričio 19-23 dienomis  mokykloje praūžė gamtosauginė  veiksmo savaitė. Visą savaitę mus vienijo  spalvos. Geltona apranga  simbolizavo  Saulę, mėlynos spalvos apranga  vienijomės su vandeniu ir oru. Raudonos spalvos drabužiais  apsirengėme gerbdami ugnį, žalios spalvos –  visus augalus.

Klasių valandėlių metu vyko įvairiausios veiklos: pokalbiai „Kuo aš  galiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo“, plakatų, šūkių, projekto „Vaikystė“ kūrimas, filmų peržiūra ir aptarimas, linkėjimų Žemei rašymas. Labai originali veikla – savo  ekologinio portreto kūrimas. Iš antrinių žaliavų mokiniai  gamino šiukšlinukus, pieštukines, paveikslus. Keliose klasėse vyko viktorinos,  diskusijos nagrinėjant ekologinių problemų sprendimo būdus.