2018 13 gruodžio

2018 m. gruodžio 13 d. Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko pirmosios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas, kuriame  dalyvavo mūsų mokyklos 6a klasės mokinė Ramunė Dulinskytė. Tarp 6-8 klasių mokinių ji užėmė I vietą (rajoninėje olimpiadoje dalyvavo penkiolika 6–8 klasių mokinių). Moksleiviai olimpiados metu turėjo išspręsti 45 min. etnokultūros pažinimo testą “Kalendoriniai papročiai” ir atlikti 5 min. praktinę užduotį “Etnokultūrinė kūrybinė raiška”. Ramunė puikiai išsprendė testą ir pristatė savo pagamintą tautodailės dirbinį – suvenyrą „Užgavėnių Morę“. Mokinę konkursui ruošė technologijų mokytoja metodininkė ir NŠ būrelio „Etnokultūros studija“ vadovė Aušra Gricienė. Sveikiname olimpiados nugalėtoją ir jos  mokytoją.