2018 8 gegužės

Gegužės 8 d. mokykloje vyko projekto „Biblijos nuotykis“ baigiamasis etapas. Projektui vadovavo TVKC metodininkė Margarita Petrauskaitė ir tikybos mokytojos sesė Brigita ir Elena Žirgulienė. Projekto vykdytojos, naudodamos daug vaizdinės medžiagos, kvietė mokinius vaidinti, giedoti, mąstyti, atsakyti į klausimus. Mokiniai išmoko papasakoti Senojo Testamento istorijas, naudodami raktinius žodžius ir ženklus. Džiaugiamės, jog turėjome galimybę tokiu patraukliu būdu prisiliesti prie Biblijos. Tikimės, jog tai paskatins vaikus geriau pažinti ir pamilti Šventąjį Raštą ir Dievą.

Vaikams buvo įteikti pažymėjimai ir dovanėlės. Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas padėkojo mokytojoms, vykdžiusioms projektą, o vaikams linkėjo auginti, puoselėti savo tikėjimą ir meilę Dievui kaip gražų gėlės žiedą. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė įteikė padėkas projekto vykdytojoms ir palinkėjo visiems sveikatos bei Dievo palaimos.

No Images found.