2018 1 gruodžio

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ 2018

„Bebro“ konkurso tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, patraukti mokinių dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu panaudojimu ir pritaikymu savo kasdienėms veikloms. Lapkričio 5-16 dienomis mūsų mokyklos 2-8 klasių mokiniai dalyvavo visoje respublikoje vykstančiame IT konkurse „Bebras“.
Šių metų mokinių pasiekimai:

Į geriausių respublikoje 50-tuką pateko 6d klasės mokinys Aleksandr Gandzijev –  36 vieta.

2 klasės mokiniai Ugnė Katarskytė užėmė I-ą vietą, Paulina Burlakova – II-ą vietą, Trojus Lukošius – III-ą vietą, Smiltė Kairytė – IV-ą vietą rajone. Mokinius konkursui rengė pradinių klasių mokytojos Jolanta Budrienė ir Larisa Rimiškienė.

3c klasės mokiniai Deividas Jucius užėmė I-ą vietą, Nojus Vaišvilas – II-ą vietą, Grantas Vilkas ir Gintas Vareika – III-ą vietą rajone. Mokinius konkursui rengė mokytoja Dalia Tamošauskienė.

4a klasės mokiniai Julija Glukhova užėmė II-ą vietą, Vaineta Pukenytė – IV-ą vietą rajone. Mokinius konkursui rengė mokytoja Dalia Senkuvienė.

5 klasės mokiniai Darija Petrikaitė užėmė I-ą vietą,     Tomas Matutis – III-ą vietą, Girmantė Valinčiūtė – V-ą vietą rajone.

6 klasės mokiniai Aleksandr Ganzijev užėmė II-ą vietą, Aidaras Kerpauskas – III-ą vietą, Justinas Jucius – IV-ą vietą rajone.

7 klasės mokiniai Gabija Ščuckytė užėmė I-ą vietą, Žygimantas Inta – II-ą vietą, Radvilė Riaukaitė  – III-ą vietą, Ignatas Proščepenko ir Kristupas Perminas  – IV-ą vietą rajone.

8 klasės mokiniai Benas Gross užėmė II-ą vietą, Vaiva Margelytė – III-ą vietą, Arnoldas Ramanauskis, Ugnė Tarasaitytė ir Luka Malūkaitė  – IV-ą vietą rajone.

Mokinius konkursui  rengė informacinių technologijų mokytojos Vlada Jaroščukienė ir Danutė Prokopčukienė.

Sveikiname!
Dėkojame VISIEMS mokiniams, kurie dalyvavo konkurse!