2019 29 kovo
Veiklos

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2019

2019 metų kovo mėnesį emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija” paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kvietė visuomenę įvairiomis veiklomis ir idėjomis sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir siūlyti būdus bei priemones, kad kiekvienas iš mūsų galėtų prisidėti patyčių skaičiui mūsų šalyje mažinti.
Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje visą mėnesį vyko suplanuotos veiklos mokiniams: vestos klasės valandėlės patyčių prevencijos tema, organizuotas mokinių užimtumas per pertraukas. Mokiniai kartu su mokytojais kūrė draugystės atvirukus, lankstinukus, skirtukus knygai, kuriuos dovanojo draugui, vaidino situacijas, žiūrėjo ir aptarė filmus prieš patyčias, mokėsi sakyti komplimentus bei organizavo staigmenas ir draugiškus susitikimus su kitų klasių mokiniais.
Mokyklos psichologė ir socialinės pedagogės vedė individualius pokalbius su mokiniais ir klasės valandėles patyčių prevencijos tema. 6 klasių mokiniams Vaiko gerovės komisijos nariai organizavo viktoriną patyčių prevencijos tema. Mokiniai atsakinėjo į klausimus, kūrė plakatus, eilėraščius. Geriausiai viktorinoje pasirodė 6a klasės mokiniai.
Stengiamės gyventi pagal OLWEUS projekto šūkį „Nesityčiok iš kitų ir turėsi daug draugų “.