2019 25 sausio
Veiklos

2019 m. sausio 23 dieną pradinių klasių mokiniams mokykloje vyko ugdymosi netradicinėje aplinkoje diena „Aš myliu gamtą”. Mokiniai kalbėjo aplinkosaugos tema, stebėjo filmus, piešė, tyrinėjo sniego sandarą, ieškojo paukščių, kitų gyvūnėlių sniege paliktų pėdsakų.
Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti gamtos pažinimo „Gamtukų“ pamokoje, kurioje šiuolaikinėmis, moderniomis, patraukliomis priemonėmis vaikai buvo skatinami pažinti gamtą, ją saugoti ir puoselėti. Pamokoje vaikus sužavėjo mobilioje gamtos pažinimo studijoje vykdyti moksliniai eksperimentai. Mokiniai stebėjo 3D filmą apie gamtą ir jos tausojimą, susipažino su mokslininko profesija, išmoko naujų žaidimų, pasisėmė žinių. „Gamtukų” pamokos organizatoriai mokinius apdovanojo knygelėmis apie gyvąją ir negyvąją gamtą.