2019 11 spalio

Rokas Slančiauskas – konkurso ,,Lietuvos Maximalistai 2019“ stipendijos laimėtojas

Rugsėjo 13 dieną Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 8b klasės mokinys Rokas Slančiauskas dalyvavo konkurso ,,Lietuvos Maximalistai 2019“ apdovanojimų ceremonijoje. Jam įteiktas diplomas ir skirta skatinamoji stipendija už pažangumą visose srityse.

Šiais mokslo metais Maximalistų stipendiją gaus 96 mokiniai iš visos Lietuvos už nuopelnus sporto, kūrybos ir meno, muzikos, mokslo, ekologiškumo, inovacijų, visuomeniškumo ir pažangumo srityse. Pažangumo stipendiją gali gauti mokiniai, kurių visų mokomųjų dalykų pusmečių balai nepertraukiamai 3 (trejus) metus iš eilės buvo įvertinti ne mažesniais kaip 10 balų įvertinimais. Pažangumo srityje 1-4 klasių mokiniai nevertinami.
Vertinimo komisijoje dirbo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Antanas Mikalauskas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Justina Aglinskaitė ir prekybos tinklo „Maxima“ atstovai.

Sveikiname nugalėtoją!

100 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien