2018 23 lapkričio

Š.m. lapkričio 19-23 dienomis ypatingas dėmesys mokykloje buvo skiriamas gamtos mokslams: biologijai, chemijai, fizikai. Įdomiai ir šurmulingai gamtos mokslų savaitę  atidarė  ,,Jaunieji gamtininkai“. Mokiniai lankėsi gamtos mokslų kabinetuose, kur esančiose parodose ,, Biologijos, chemijos ir fizikos istorijos puslapius praskleidus…“galėjo susipažinti su senesnėmis knygomis ir vadovėliais. 5-8  klasių komandos entuziastingai dalyvavo gamtamoksliškiausios komandos rinkimuose, kuriuose  nugalėtojais tapo 7c klasės komanda, kurią sudarė  B.Jagminaitė, D.Bružas, R.Riaukaitė, G.Ščuckytė, R.Žurauskaitė. Džiugu, kad  mokiniai noriai kūrė gamtos mokslų herbą arba emblemą. Laureatais tapo Anastasija Suzdaleva 5b, Guatė Bacevičiūtė 6c, Maja Kaminskaitė 6d, Aidaras Kerpauskas 6d, Oksana Iščenko 8c. Sveikiname nugalėtojus.
Už vykusias įdomias ir įtraukiančias gamtos mokslų veiklas mokiniai  nuoširdžiai dėkojo ir apdovanojo šypsenomis biologijos mokytoją J.Fridrikienę, chemijos mokytoją S.Vitkevičienę, fizikos mokytoją V.Riaukienę.