Paremkime mokyklą

Mieli Tėveliai,

Kviečiame ir šiais metais skirti 2 % pajamų mokesčio mūsų mokyklai. Tai būtų didelė parama, kurią galėtume panaudoti mokinių ugdymo proceso gerinimui.
Jums nutarus 2 % savo pajamų mokesčio skirti mūsų mokyklai, papildomai mokėti nieko nereikia. Kiekvienas gyventojas  iki 2017 m. gegužės 1 d. prašymą gali užpildyti už 2016 m. ir pateikti asmeniškai Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Deklaracijos pildymo taisykles skaitykite čia:

Yra keli pervedimo būdai:
1) elektroniniu būdu, adresu http://deklaravimas.vmi.lt;
2) per savo elektroninę bankininkystę;
3) užpildžius popierinę prašymo formą FR0512(02), kurią galite pasiimti pas klasės auklėtoją, (pildymo pavyzdys čia) siųsti adresu:

(ant voko turi būti nurodytas siuntėjo tikslus vardas, pavardė, adresas. Voke galima siųsti tik vieno žmogaus deklaraciją).

Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintomis raidėmis, o E4 skiltyje nurodykite kiek procentų (iki 2%) ketinate pervesti paramai. Detali formos pildymo instrukcija VMI puslapyje.

MOKYKLOS DUOMENYS:
MAŽEIKIŲ KALNĖNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
mokyklos kodas 190160653
Iškilus neaiškumams pagalbos galite kreiptis į klasės auklėtoją.
Skirdami paramą mokyklai, skiriate ją savo vaikui. Tikimės, kad neliksite abejingi!
Dėkojame už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.
Mokyklos direktorė  Regina Arbatauskienė