Mieli mokinių tėveliai, paremkite mokyklą

Mieli mokinių tėveliai, paremkite mokyklą

Rekvizitai 1,2 % paramai:
Gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190160653
Mokesčio dalies paskirtis: KALNĖNŲ PROGIMNAZIJA

Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai galėsite teikti tik elektroniniu būdu – VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Jau nuo sausio 1 d. pildant prašymus e. būdu, visą reikiamą pagalbą gyventojai gaus tiek atvykę į VMI gyventojų aptarnavimo padalinius, tiek paskambinę Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Prašymus EDS sistemoje taip pat bus galima užpildyti bei pateikti ir visoje Lietuvoje veikiančiuose Viešuosiuose interneto prieigos taškuose, į kuriuos tam tikru laiku atvyks ir VMI specialistai. Aktualią informaciją paramos gavėjai ir ją teikiantys gyventojai taip pat galės rasti šiai temai skirtoje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma.

Nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe, 2019 metais paramą skyrėte mūsų mokyklai. Sieksime ir toliau atnaujinti bei modernizuoti edukacines ir mokymo(si) erdves.

Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 1,2 procentus GPM ir šiais metais. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą progimnazijai.
Skirdami paramą mokyklai, skiriate ją savo vaikui. Tikimės, kad neliksite abejingi!
Dėkojame už Jūsų gerumą ir bendradarbiavimą.
Mokyklos direktorė  Regina Arbatauskienė