Nordplus Junior

Nordplus_Junior_RGB_EN
Projekto pavadinimas:

„Turėk tikslą, visada rasi sprendimą“
(„Where there is a will, there is a way“)

Projekto tikslas:

yra įgyti naujos patirties, ugdant ir keliant mokinių mokymosi motyvaciją, taikant naudojamus mokymo metodus ir technologijas, taip pat tuos, kuriuos pristatys mūsų partneriai.

Susitikimų metu, Danijoje ir Lietuvoje, mokytojai ir mokiniai iš Bogense ir Mažeikių dalyvaus netradicinėse pamokose ir užklasinėje veikloje, stebėdami taikomus metodus ir technologijas.

2015-04-30 Projekto  Nordplus Junior pristatymas

Vykdant Nordplus Junior projektą balandžio 9 d. mokyklos bendruomenei buvo pristatyta pamokų videomedžiaga, anglų, danų ir lietuvių kalbų žodynėliai ir mokinių komanda, susiruošusi vykti į Daniją.
Balandžio 30 d. mokinių ir mokytojų komanda, grįžusi iš savaitę trukusios kelionės, mokyklos aktų salėje dalinosi įspūdžiais ir pristatė savo sukurtą filmą apie Danijos miestelio Bogense mokyklą, kurioje svečiavosi, kelionę į Legolendą ir H. K. Anderseno gimtąjį miestą Odensę.
Gegužės 17 d. lauksime danų vaikų ir mokytojų atsakomojo vizito.

Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

Apie galutinius projekto produktus, diskusijas, konferenciją skaitykite čia
Find more information about all project activities here

Collected video  clips

„Teaching technologies creating  the new mentality of an active life – long learner“

The integrated lesson of Physics, Biology and Chemistry „An apple“. Teachers: Vilma Riaukienė, Jūratė Fridrikienė, Snieguolė Vitkevičienė.

The integrated lesson of Lithuanian and History „We are the Balts“. Teachers: Daiva Misevičienė, Elvyra Vainauskienė.

„Making a box for a present“ a lesson at primary departament. Teacher Nida Gudavičienė.

16041 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien