Mokyklos bendruomenė

0373

 

 


Mažeikių   Kalnėnų   pagrindinės  mokyklos pedagogų sąrašas

2018 – 2019 m.m. (mokytojų sąrašas tvarkomas)

 Eil.
Nr.
 Pavardė, vardas  Dėstomi dalykai  Klasės vadovas
 1.

Adomavičienė
Sandra

 

specialioji pedagogika

 2.

Andrijauskienė Liudmila

 

lietuvių kalba

5b

216 kab.
 3.

Arbatauskienė
Regina

 

 

 4.

Dobrovolskienė Erika

 

 5.

Baranovienė Diana

 

geografija

313 kab.

 6.

Bergmanienė
Loreta

 

neformalusis švietimas

8c 

 7.

Beržinskienė Lina

 

lietuvių kalba

218 kab.

 8.

Budrienė  Jolanta

 

pradinių klasių mokytoja

2d

323 kab.
 9.

Čikeliovienė Lina

 

pradinių klasių mokytoja

 2a 225 kab.
 10.

Damulienė  Tatjana

 

technologijos

109 kab.
 11.

Daugėnienė Rasa

 

pradinių klasių mokytoja

 4b  324 kab.
 12.

Daugėnienė Vida

 

pradinių klasių mokytoja

1b

123 kab.
 13.

Daugnorienė  Rima

 

 

 14.

Drąsutienė  Gražina

 

tikyba

 

 8a  317 kab.
 15.

Durčaitė Inesa

 

matematika

5a

 220 kab.
 16.

Fridrikienė Jūratė

biologija,
gamta ir žmogus

6a

 207 kab.
17.

Roma Skirmontienė

muzika

 231 kab.
 18.

Galminienė Judita

 

matematika

ekonomika

 

 6c 

 316 kab.
 19.

Gedvilienė Loreta

 

rusų kalba

7e

 214 kab.
 20. Gedrimienė Zina  vokiečių kalba
 21.  Gedvilienė Daiva  neformalusis švietimas
 22.

Gerikienė Daiva

 23. Aušra Gricienė  technologijos
 24.

Gudavičienė  Nida

pradinių klasių mokytoja 

1c

325 kab.
 25.

Jagminienė Edita

 

lietuvių kalba

 8b  219 kab.
 26.

Jaroščukienė
Vlada

 

informacinės technologijos
matematika

 209 kab.
 27.

Jazdauskienė
Regina

 

pradinių klasių mokytoja

2c

223 kab.
 28.  Jaraminas Klemensas  Tikyba
 29.

Klovienė Gražina

 

logoped. prat.

 

 30.

Langienė  Violeta

 

 31.

Liupšienė Vilma

 

kūno kultūra

 7d sporto salė
 32.

Lupeikienė Raminta

 

dailė

 

5b  307 kab.
 33. Mackevičius Kęstutis

technologijos

112 kab.
 34.

Maneikytė Rima

neformalusis švietimas  6a
 35.

Miltenienė Birutė

 

kūno kultūra

 sporto salė
 36.

Misevičienė Daiva

 

lietuvių kalba

8d

 315 kab.
37.

Piilberg  Edita

 

anglų kalba

106 kab.
38. Pauliukas Stasys

technologijos

112 kab.
39. Petrikienė Daina  muzika
40.

Pileckienė Olga

 

anglų kalba

 

312 kab.
 41.

Prokopčukienė  Danutė

 

informacinės technologijos

6b

308 kab.
42.

Riaukienė Vilma

 

fizika

matematika

7c

 309 kab.
43.

Rimiškienė Larisa

 

pradinių klasių mokytoja

2b

222 kab.
 44.

Samuilaitė Renata

 

45.

Savickienė  Birutė

 

pradinių klasių mokytoja

2b

124 kab.
 46.

Savickienė Zita

 

pradinių klasių mokytoja

2a

 126 kab.
 47.

Semčenkienė
Violeta

 

rusų kalba

311 kab.
 48.

Senkuvienė  Dalia

 

pradinių klasių mokytoja

4a

 224 kab.
 49.

Slančiauskienė
Jolanta

 

anglų kalba

7b

 217 kab.
50.

Slivskienė  Vilma

 

choreografija

230 kab.
 51.

Staigvilienė
Adelė

 

 

istorija

320 kab.
52.

Stanienė Dalia

 

pradinių klasių mokytoja

1a

 122 kab.
 53.

Stonkuvienė
Raimonda

 

anglų kalba

54.

Strazdauskienė
Daiva

 

 55.

Surplienė Neringa

 

anglų kalba

   222 kab.
 56.

Šiaulienė Dalia

 

pradinių klasių mokytoja

 4c
59.

Šukienė Rita

anglų kalba

57.

Tamošauskienė
Dalia

 

pradinių klasių mokytoja

3c 211 kab.
58.

Vainauskienė
Elvyra

 

istorija

215 kab.
59.

Vaitkienė  Jurgita

 

priešmokyklinis ugdymas

107 kab.
60.

Vaizgielienė
Ginta

matematika

321 kab.
 61. Vitkevičienė Snieguolė chemija
gamta ir žmogus
5d 209 kab.

 



54894 lankytojai aplankė iš viso 8 lankytojai aplankė šiandien