2018-2019 m.m. pasiekimai

2018-09-27 „Tavo žvilgsnis“

Sveikiname 2018 m. tarptautinio VKIF vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ laureatus Igną Jagminą , 4a kl. mokinį (vertimas iš anglų kalbos)ir Liuciją Agnietę Nagytę, 7c kl. mokinę (iliustracijos kūrimas), laimėjusius kelionę į Slovakiją ir Austriją 2018m. spalio 12-15 dienomis. Mokinius konkursui ruošė anglų mokytoja Edita Pilberg ir dailės mokytoja Raminta Lupeikienė.

2018-11-13 Kvadrato varžybos

Šių metų lapkričio 13 d. Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko 5 – 6 klasių rajono berniukų kvadrato varžybos. Kalnėnų pagrindinės mokyklos komanda užėmė  trečią  vietą.

2018-11-15 Tarpmokyklinės futbolo varžybos

Š.m. spalio paskutinę ir lapkričio pirmą savaitę po mokinių rudens atostogų vyko tarpmokyklinės 14 metų ir jaunesnių berniukų futbolo varžybos. Mūsų mokyklos komanda užėmė 3 vietą. Mokyklos garbę  gynė šie mokiniai: Vilius Bertys(6b), Dominykas Zubavičius (6b), Darvydas Žulys (6b), Eligijus Girdenis (7a), Šmitas Džiugas Antanavičius (6c), Mangirdas Stasys (5c), Damir Samarin (7a),  Andrius Borusas(5a),  Žygimantas Inta (7c), Gabrielius Budrys (7b).

2018-11-20 Skaičių labirintuose

Š.m. lapkričio 20 d. mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Mažeikių 8-tų klasių mokinių tiksliųjų mokslų viktorinoje „Skaičių labirintuose" M.Račkausko gimnazijoje ir užėmė I-ą vietą. Sveikiname mūsų mokyklos komandą: 8 d klasės mokinius Vaivą Margelytę, Ugnę Tarasaitytę, Kristupą Keršį ir  8 b klasės mokinius Arnoldą Ramanauskį, Skaistę Intaitę, Beną Gross.

2018-11-23 Molekulių diena Gabijos gimnazijoje

Spalio 23 d. mūsų mokyklos 8 klasių mokinių komanda šauniai pasirodė molekulių dienai skirtame renginyje. Visos gamtamokslinės užduotys buvo atliktos puikiai ir tiksliai. Komanda gavo daug pagyrimų. Dėkojame Gabijos gimnazijai už puikų renginį!

2018-11-20 Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) organizavo Nacionalinę aplinkosaugos olimpiadą. Olimpiados organizatoriai kvietė 7- 8 klasių moksleivius atstovauti savo mokyklai. Olimpiados tikslas – plėsti moksleivių žinias aplinkosaugos srityje. Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada vyko 2018 m. lapkričio 20 d. nuotoliniu būdu (rekomenduojama kompiuterių klasėse) Kauno technologijos universiteto virtualioje erdvėje.

Mūsų mokyklai atstovavo 28  mokiniai. Mokykla surinko 63% iš 100%.Tai  16 rezultatas  iš 34 galimų. Iš 108 mokyklų buvome 37-i.

Geriausiai užduotis atliko Vaiva Margelytė (8d kl.) –  86,67%, Rokas Slančiauskas (7b kl.) –  80%,  Dovydas Bružas (7c kl.) –  80%, Skaistė Želvytė (8a kl.) –  76,67%, Nedas Šarmanauskas (8c kl.) –  76,66%.

Pasiruošti olimpiadai sukurta speciali metodinė medžiaga, kurią sudarė Lietuvos geografijos asociacija (LGMA). Ją galite parsisiųsti  adresu  https://aplinkosauga.vma.lm.lt/. ir tobulinti aplinkosauginio raštingumo kompetenciją.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems ir gynusiems mokyklos vardą!

2018-11-27 mergaičių futbolo varžybos

Š.m. lapkričio 27 dieną  vyko tarpmokyklinės 14 metų ir jaunesnių  mergaičių futbolo varžybos. Mūsų mokyklos komanda užėmė 2 vietą. Mokyklos garbę  gynė šios 5-7 klasių mokinės:  Rugilė Gabalytė, Paula Saloum, Sofi Saloum, Adrija Arlauskaitė ( 5c klasė), Austėja Kuprytė, Vytautė Kaminskaitė (7d klasė), Radvilė Riaukaitė (7c klasė), Deimantė Liperskytė (7a klasė), Eva Adomaitytė, Giedrė Zubavičiūtė (7e klasė).

2018-11-29 Tarpmokyklinis sporto turnyras

Š.m. lapkričio 29 dieną  Gabijos gimnazijoje vyko jau kasmetiniu renginiu tapęs  tarpmokyklinis sporto turnyras. Mūsų mokyklai atstovavo ir nuotaikingai popietę praleido šie mūsų mokyklos aštuntokai: Vakarė Sakalauskaitė, Ugnė Kryžiūtė, Viltė Kryžiūtė, Eva Kesminaitė, Kristupas Keršis, Kajus Kiesas, Regvidas Narutavičius, Tanahitas Pomphan ( 8d klasė), Žilvinas Babrauskas, Gvidas Batiukas, Skaistė Intaitė, Eva Kačkutė (8b klasė). Namo mokiniai grįžo apdovanoti saldžiais prizais ir padėkos raštu. Už puikų renginį dėkojame Gabijos gimnazijos vadovams ir kūno kultūros mokytojams.

2018-12-05 Rusų k. dailyraščio konkursas

Gruodžio 5 dieną mūsų mokykloje vyko rajoninis 7-10 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas. Konkurse dalyvavo 33 mokiniai iš įvairių rajono mokyklų. 7-8 klasių mokinių grupėje mūsų mokyklos mokinė Austėja Stonkutė (8d klasė, mokytoja L. Gedvilienė) laimėjo II vietą rajone.

336 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien