2017-2018 m.m.

2017-10-09 Šunų diena

Spalio 9 dieną Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko konferencija " Mano augintinis-mano draugas". Šis renginys skirtas gyvūnų  globos dienai. Šiais metais renginyje dalyvavo šuniukai ir jų šeimininkai. Sulaukėme 15 labai gražių šuniukų. Mieliausiu šuniuku renginyje buvo išrinkta 7c klasės mokinio Gvido Briliaus kalytė Aira. Šeimininkai juos pristatė. Renginį vedė 7c klasės mokinės Granta Lemežytė ir Vaiva Pociūtė. Gyvūnų laisves ir paveikslą "Mylėk ne tik savo augintini, bet ir aplinką" pristatė jaunieji gamtininkai. Pagal surinktus duomenis mūsų mokykloje šuniukus augina 48 procentai moksleivių.
Ačiū visiems už dalyvavimą.

2017-09-30 3-4 klasių pažintinė kelionė į Neringą

Dvidešimt  šeši geriausiai besimokantys  mokyklos  3-4 klasių mokiniai  rugsėjo 30 d. vyko į  pažintinę kelionę į Neringos miestą. Nuo Parnidžio kopos mokiniai  grožėjosi Nidos kraštovaizdžiu, aplankė Juodkrantėje esantį Raganų kalną.
Už smagią  pažintinę kelionę dėkingi mokyklos direktorei Reginai Arbatauskienei.

2017-09-28 Solidarumo bėgimas

2017 m. rugsėjo 28 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo VO „Gelbėkim vaikus“ inicijuotame ir LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės  remiamame 4-ajame Solidarumo bėgime. Akcijos tikslas - ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą. Bėgimo metu surinktos lėšos bus panaudotos pozityvios tėvystės sklaidai Lietuvoje bei medicinos punkto Chikabuke (Zambija) bendruomenės pradinėje mokykloje įrengimui.

2017-09-22 Olimpinė diena

2017 m. rugsėjo 22 d. mūsų mokykloje vyko Olimpinė diena. 1- 4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo sporto rungtyse, pasakojo apie Olimpiadą, sporto šakas, sportininkus, piešė piešinius.

2017-09-18 -- 2017-09-22 Judrioji savaitė

Kasmet rugsėjo 16 – 22 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse yra organizuojama Europos judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir saugoti gamtą. Šią iniciatyvą  palaikė ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo greitajame ėjime,bėgime bei aktyvaus judėjimo užsiėmime.  5-10 klasių mokiniai galėjo išbandyti jėgas važiuodami riedlentėmis, riedučiais, dalyvauti greitajame bei sparčiajame ėjime  ir bėgime. Klasių auklėtojos  per klasės valandėles kalbėjo apie judėjimo naudą sveikatai, nes į mokyklą ateina vis daugiau mokinių, turinčių sveikatos problemų.

Rugsėjo 22 dieną mokykloje vyks Olimpinė diena, kurios metu bus kalbama apie Olimpinių žaidimų istoriją,vasaros ir žiemos olimpines žaidynes, Lietuvos olimpiečius.

Tikimasi, mokiniai, mokinių tėvai atkreips dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, mokiniai  aktyviau  leis laisvalaikį, išmoks atsipalaiduoti po protinio darbo.

2017-09-17 Tarptautinis pasienio festivalis ,,Ežerė - vieta, kur susitinkame“

2017-09-17 mūsų mokyklos ansamblis ir šokių kolektyvas ,,Fantazija“ su mokytojomis Gena Gaižauskiene, Loreta Gedviliene bei Vilma Slivskiene  dalyvavo Tarptautiniame pasienio festivalyje ,,Ežerė- vieta, kur susitinkame“. Mokiniai atliko Raimondo Paulo dainą ,,Ruduo“ latvių, lietuvių ir rusų kalbomis, o mažieji šokėjai smagiai sutrypė lietuvių liaudies šokį ,,Kalvelis“. Mokinius labai nudžiugino šventės organizatorių vaišės bei saldžios dovanos, tad šventės neaptemdė net rudeniškas oras. Esame labai dėkingi mokyklos direktorei už galimybę dalyvauti Tarptautiniame pasienio festivalyje.

2017-09-01 Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-ąją Kalnėnų pagrindinėje mokykloje pasitiko 828 mokiniai, 71 pedagogas bei gausus būrys tėvelių.
 Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė,  kuri pasidžiaugė mokinių  rezultatais respublikoje.
   Mažeikių miesto meras Antanas Tenys  ir kiti garbingi svečiai linkėjo stiprybės, ištvermės ir naujų iššūkių.
   Kitais metais Lietuva minės Nepriklausomybės 100-metį, tad mokykla, ruošdamasi šiai sukakčiai, įvedė naują tradiciją - apdovanojo mokinį, įrašytą 100-uoju numeriu mokyklos mokinių registre.
Po šventės mokiniai su klasių auklėtojomis ir tėveliais sugužėjo į klases pirmajai klasės valandėlei.
Gerų mokslo metų!

294 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien